Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Doviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 4,0742 TL
1 Euro ( € ) : 4,9592 TL
1 Pound ( £ ) : 5,6877 TL

  Ziyaretçi İstatistiği
Bugün Tekil : 55 Kişi
Toplam Tekil : 101.714 Kişi

  Fiyat Listesi

  Gerekli Bilgiler

 
  Üye Kayıt Formu

Lütfen aşağıdaki istenen alanları eksiksiz ve doğru biçimde doldurunuz. :

  • Giriş Bilgileri
 TC Kimlik No : - Kontrol Et
 E-Posta Adresi :
 Şifreniz :
     
  • Kişisel Bilgiler
 İsim, Soyisim :
 Adresiniz :
 İlçe / Semt :
 Şehir / Eyalet :
 Şehir / Eyalet - Diğer :
 Ülke :
 Telefon / Faks :
 Doğum Tarihi :
     
  • Fatura Bilgileri
Fatura bilgileriniz, kişisel bilgileriniz ile aynı ise tıklayınız.
 Fatura Ünvanı :
 Fatura Adresi :
 Vergi Dairesi / No :
     
  • Üye Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi
1. İşbu Üyelik Sözleşmesi Zed Yayıncılık Dağıtım ve Pazarlama Süleyman Yapıcı ile (Bundan böyle Zed Yayıncılık olarak anılacaktır) tarafından, www.zedyayincilik.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
2. Zed Yayıncılık, sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
3. Üye kendisinin belirleyeceği bir "şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Zed Yayıncılık üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Zed Yayıncılık , müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.zedyayincilik.com , şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. "Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
4. Üye, www.zedyayincilik.com’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.zedyayincilik.com un kendisiyle iletişime geçmesini mesaj göndermesini ve telefonla aranmasını kabul eder.
5. Üye, www.zedyayincilik.com üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Zed Yayıncılık tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.
6. Üye, tüm hakları Zed Yayıncılık’a ait olan ve www.zedyayincilik.comüzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
7. www.zedyayincilik.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Zed Yayıncılık ‘ın geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.zedyayincilik.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
- www.zedyayincilik.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.- www.zedyayincilik.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
- www.zedyayincilik.com.com satışları stokları ile sınırlıdır. www.zedyayincilik.com stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir.
8. Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka www.zedyayincilik.com veya Zed Yayıncılık mağazalarının stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.Stoğu bulunmayan mallar dolayısıyla üye Zed Yayıncılık aleyhine dava açamaz , işlem yapamaz.
- www.zedyayincilik.com’da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran www.zedyayincilik.com 'a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla www.zedyayincilik.com hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.
- www.zedyayincilik.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden www.zedyayincilik.com sorumlu değildir.
- Zed Yayıncılık ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. www.zedyayincilik.com a üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.
- Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda Zed Yayıncılık defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HMK 193. vd maddeleri anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. Zed Yayıncılık kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
9. Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk hukuk mevzuatı uygulanacaktır.
10. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. Ankara Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
11. Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.
12. Zed Yayıncılık dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

Sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
BIG BOOK OF DRAWING

Fiyatı : 125,00 TL KDV Dahil

  Popüler Ürünler
6000 Landscape Details (3 Cilt)
Fiyatı : 500,00 TL KDV Dahil
6000 Landscape Details (3 Cilt)
BIG BOOK OF DRAWING
Fiyatı : 125,00 TL KDV Dahil
BIG BOOK OF DRAWING
ARCH-MANUAL 4
Fiyatı : 150,00 TL KDV Dahil
ARCH-MANUAL 4
BOTANICA
Fiyatı : 300,00 TL KDV Dahil
BOTANICA
LANDSCAPE DESIGN
Fiyatı : 164,99 TL KDV Dahil
LANDSCAPE DESIGN
WORLD HOTELS 10*200 (BÜYÜK BOY)
Fiyatı : 300,00 TL KDV Dahil
WORLD HOTELS 10*200 (BÜYÜK BOY)
Masterpieces of Orientalist Art
Fiyatı : 675,00 TL KDV Dahil
Masterpieces of Orientalist Art
Construction and Design Manual Exhibition Hall
Fiyatı : 250,00 TL KDV Dahil
Construction and Design Manual Exhibition Hall
Construction and Design Manual Medical Facilities and Health Care
Fiyatı : 400,00 TL KDV Dahil
Construction and Design Manual Medical Facilities and Health Care
WORLD ARCHITECTURE 12 OFFICE BUILDING 2
Fiyatı : 149,99 TL KDV Dahil
WORLD ARCHITECTURE 12 OFFICE BUILDING 2

Company : Zed Yayıncılık Dağıtım ve Pazarlama Süleyman Yapıcı
End Date : 05.08.2018
URL : https://www.zedyayincilik.com/
Address : Şehit Adem Yavuz Sokak 6/13 06440
Telephone : Tel: 0 312 418 37 26 Fax: 0 312 425 93 35

E-Posta : zed@zedyayincilik.com
Email Contact : zed@zedyayincilik.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.